DUCATI Hyperstrada 821 - ABS, DTC 

MIMOŘÁDNĚ KVALITNÍ A KRÁSNÁ MOTORKA OD 1. MAJITELKY, KOUPENA V ČR, r. v. 2014, 7.420 km, NEHAVAROVANÁ - TOP STAV!


239.500 Kč vč. DPH - odpočet (+ partnerské bonusy v hodnotě přes 7.000 Kč!)

+ BONUS 1 - celodenní Silniční kurz v Motoškole BNM v hodnotě 4.450 Kč
+ BONUS 2 - české funkční prádlo pro motorkáře B.air "triko + kalhoty + trenky" v hodnotě cca 1.500 Kč
+ BONUS 3 
- VIP karta GS PARK na prémiové motocyklové helmy Shoei, Arai, Schuberth, HJC

HISTORIE MOTORKY

Tuto mimořádně kvalitní motorku koupila majitelka v roce 2014 v Ducati ČR jako novou.
Věděla, že chce bezpečnou, spolehlivou a víceúčelovou motorku, s moderními systémy ABS a kontrolou trakce.
Majitelka měla již předchozí zkušenosti se značkou Ducati, takže nebylo v tomto ohledu co řešit.

Po pečlivém zajetí motorky prvních 1000 km, kdy se přísně držela doporučení z manuálu, byla motorka předepsaně zkontrolována v Ducati ČR. Nutno podotknout, že právě "pečlivé zajetí motorky" je pro motorku to NEJ, co pro ní můžete udělat nebo jak jí ale i nenávratně zkazit. A u tohoto stroje se povedlo to, co si přeje každý motorkář - že jeho motorka poté motoricky funguje jako hodinky, motor se chová sametově, přitom výkonově velmi progresívně - u Ducati jako správná
rudá dračice z Bologne. Převodovka pak díky tomu pracuje u tohoto stroje jako nejdražší švýcarské hodinky.
A to vše je známka pouze předpisového zacházení s motorkou.

Až do dnešních dnů bylo s motorkou nakládáno jako s členem rodiny, byla průběžně opečovávaná a preventivně ošetřovaná. Za svůj krátký život neměla jakýkoli technický problém a ani nezažila žádný (ani minimální) pád či nehodu.

PROSTĚ MÁME TU ČEST VÁM NABÍDNOUT MOTORKU VE 100% BEZPEČNÉM STAVU!

NAŠE ZHODNOCENÍ JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ

Motorka je určena širokému okruhu jezdců. Jak středně pokročilým začátečníkům, kteří motorku (se znalostí techniky jízdy) bez problémů zvládnou, tak zkušeným jezdcům, kteří se, díky silničním předpisům, jen těžko dostanou na výkonové hranice tohoto báječného stroje.

Co se týká pohodlí při jízdě, o něm není potřeba psát, neboť to se musí zažít a prožít. I přes různé, většinou hloupé laické poznámky, že Ducati jsou tvrdé stroje, je nutné vyzdvihnout, že majitelka na motorce absolvovala, i se zdravotním handicapem vyžadujícím skutečné pohodlí, cca 4000 km cestu po Evropě a v naprosté spokojenosti!

Stupačky jsou posazeny klasicky pod sedlem, takže při jízdě po nerovném povrchu nebo při delším cestování netrpí vaše záda jako na supersportu nebo chopperu. Řídítka jsou od sedla vzdáleny poměrně blízko, takže nižší postavy se budou na motorce cítit velmi komfortně, vyšší postavy nad 180 cm budou pocitově považovat tuto motorku za krásně ovladatelnou hračku. Vzpřímenější posez je velmi příjemný a od náporu větru skvěle odizolován dobře tvarovaným plexisklem.

Motorka nabízí 3 jízdní výkonové režimy motoru + nastavení bezpečnostních prvků, které si můžete kdykoli (i při jízdě) nastavit dle svého uvážení - "Urban", "Touring" a "Sport". Na "Urban" je snížen výkon motoru na cca 2/3 a zvýšena účinnost ABS a kontroly trakce, aby zabíraly dřív a účinněji. Což je naprosto pohodový a hlavně bezpečný režim nejen např. pro jízdu 
v dešti, ale třeba i při delší jízdě po městě, kde se nemusíte tolik ohlížet na to, jak dávkovat plyn. U režimu "Touring" 
a "Sport" motorka poskytuje jezdci plné výkonové spektrum s tím, že u režimu "Sport" je motor velmi citlivý na vaší jemnou a precizní práci s plynem - na každý milimetr otočení plynem vám motor vyloudí pěknou dávku výkonu. Samozřejmostí jsou v těchto režimech přednastavené (a dobře přednastavené!) citlivosti ABS a kontroly trakce. Režim "Urban" je pak nastaven velmi civilně pro co nejširší jezdecké spektrum a hlavně naše běžně dostatečné potřeby.
Ale to není vše! V menu je ještě 4. režim a ten je určen vám, kteří jste fajnšmekři, vyznající se ve výkonovém nastavování motorek a máte možnost si vše nastavit a uložit sami!

Brzdy, i díky celkové stavbě motorky a podvozku, pak řadí motorku do kategorie jedné z nejefektivněji a nejbezpečněji brzdících motorek (kdo se vyzná, tak prostě "stará dobrá Bremba").

Podvozek Hyperstrady funguje naprosto na jedničku pro vaše velmi různorodé cestovatelské plány. Na tisícikilometrové přesuny po dálnicích tahle motorka stavěná moc není (zvládne, ale pro jezdce nuda), stejně jako není určená na motokrosovou trať. Ale to přeci víme. Určitě však na vaše měsíční dovolené po Evropě (i se zařazením prašných cest), stejně jako na víkendové výlety nebo ke každodennímu dojíždění za prací, je tahle motorka předurčena snad samotnými motocyklovými Bohy!

SOUČASNÝ STAV

Motorku její majitelka nechávala z preventivních (spíš opatrných) důvodů před každou sezónou zkontrolovat vzevrubně
v Ducati ČR vč. výměny oleje a filtrů. Totéž proběhlo i letos v květnu. Proto je motorka zcela připravena a bez potřeby jakéhokoli zásahu minimálně až do příští sezóny.

K motorce majitelka přidá v ceně originální boční textilně-pevné kufry Ducati, které pojmou skutečně hodně věcí i na delší dovolené pro jednoho člověka.
Za velmi přátelskou cenu pak majitelka nabízí k motorce malý nastavitelný tankruksak Ducati vč. uchycení na nádrž
a dále zcela nové, ještě nenamontované padací protektory na boky motoru v barvě motorky.

Jedinou úpravu oproti originálnímu stavu, kterou majitelka provedla a my jí naprosto schvalujeme, byla výměna páček spojky a přední brzdy za tzv. "nastavitelné", tzn. přizpůsobit jejich ideální chod si může každý člověk bez ohledu, zda má krátké prsty nebo dlouhé. Budete-li mít však zájem o originální páčky, není problém je zpět vyměnit.

Pneumatiky jsou ve stavu cca 90%, byly měněny v loňském roce (obě najednou) a nebylo na nich téměř nic najeto.

Řetězová sada vč. řetězu je původní a díky pravidelné péči ve zcela skvělém stavu, který vydrží dalších mnoho tisíc km. 

stav tachometru / skutečně najeto:  7.420 km / 7.420 km  objem motoru (ccm)800
rok výroby 2014  počet válců2
původ ČR  výkon  110 k / 9250 ot/min
počet majitelů  1  točivý moment  89 Nm / 7750 ot/min
barva  červená  počet rychlostí 6
komplexní stav excelentní, zcela bez vady  sekundární převodřetěz 

ZÁVĚR

Stejný, jako u dalších motorek, které tu nabízíme nebo budeme nabízet.
Máme tu k dispozici mimořádně kvalitní a bezpečnou motorku která svému novému páníčkovi poslouží dlouhou řadu let.
A protože bylo o tuto motorku takto maximálně pečováno a my jí zkontrolovali po všech stránkách, že je v naprostém pořádku, je to důvod, proč vám jí tady nabízíme. 

Absolutně nemáme problém vám slíbit i zcela nadstandardní garanci všech parametrů, které uvedeme do předávacího protokolu k této motorce. Protože si za stavem této motorky stojíme!

JEDNÁ SE O MIMOŘÁDNĚ KVALITNÍ A BEZPEČNOU MOTORKU. 
DOPORUČUJEME!

O další info prosím volejte nebo pište.

Roman, tel: 774 422 041
Na vaší písemnou zprávu se budu snažit odpovědět obratem.